Sibirya Kurdu Fiyatları Ne Kadar Detaylı BilgiSibirya  Kurdu Fiyatları
Bu piyasa çok değişkendir. Örneğin 50 TL ye Sibirya kurdu yavrusu bulabileceğiniz gibi bazen 1000 TL gibi fiyatlarda görmek mümkün. Asıl olan huskylerin göz renkleri ve kürk rengidir. Örneğin yetişkin gözleri farklı renkteki bir huskyi 2-3 bin TL ye bile alamazsınız. Tabi kürk rengi ve renklerin dağılımı da çok önemlidir.Sibirya kurtları her doğumda 4-6 arası yavru doğururlar.Ancak bunların üremesi biraz sıkıntılı olduğunda her yıl doğuramaya bilirler.Bunun nedeni elbette iklim ve beslenme koşullarıdır.

Örneğin huskylerin ana vatanı Sibirya dır ancak hayvanı alıp Antalya ya 40-45 derecede yaşamaya mahkum ederseniz değil yavru verme hayvanın hayata kalması dahi mucizedir. Zaten bu tür hayvanlar sürekli tüy dökerler.En iyisi bir husky düşünüyorsanız yavru almanızdır. Çünkü yetişkin husky ortam değişikliğine çok daha duyarlıdır. Hem yavrular çok daha ucuzdur. Ancak aşılı olmasına dikkat edin. Eğer aşısı yapılmamışsa acilen aşı proğramına başlayınız. Yoksa hayvana tam alıştığınızda birgün kanlı ishal görürsünüz ve hayvan 2-3 gün içinde ölür.

Bir önceki yazımız olan 70 milyon dolarlık köpek pazarında Obama’nın su köpeği ’BO’ canlılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!