Muhabbet Kuşu Fiyatları

muhabbetfiyat 150x150 Muhabbet Kuşu Fiyatları
Değerli arkadaşlar muhabbet kuşlarının fiyatları ırkına göre değişim göstermektedir. Örneğin glosterler oldukça pahalıyken yerli kanaryalar oldukça ucuzdur. İlk kez bu işi yapacaksanız tavsiyem ucuzlarından alın örneğin pet shoplarda 20 TL ye olan ırklardan alın. Pet sohoplarda muhabbet kuşu fiyatları 20 TL den başlar üst limiti belirsizdir. Pet shopcular değişik fiyatlar vere bilmektedir.
Ancak konuşmayı daha çabuk öğrenen türleri pahalıdır. Ülkemizde yurtdışından kaçak yollarla getirilen muhabbet kuşları ucuzdur ancak uzun yolculuklardaki stres koşulları bu hayvanları hastalıklara dayanıksız hale getirmektedir. O yüzden yerli almak daha mantıklıdır. Özelliklede evde daha önceden muhabbet kuşunuz varsa dışarıdan kuş alırken dikkatli olun. Çünkü dışarıdan aldığınız kuşlar hastalıklıysa evdeki sağlam kuşunuzdan olursunuz.
DİKKAT
Satılık kuş ilanlarınız için lütfen alttaki yorum kısmını kullanın. İletişim için cep numarasını  vermeyiniz onun yerine msn adresinizi veriniz. İlanınız aynı gün içinde yayınlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Muhabbet Kuşlarının Tırnak ve Gagası Nasıl Kesilir başlıklı makalemizde etiketi, gagasi uzayan muhabbet kusunun nasil kisaltilir etiketi ve kuşların tırnakları kesilmeli mi etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!