Kuşlar için Yem Temizleme Makinası Hemde Bu Fiyata

İşte Özellikleri

ULTRAVİYOLE’Lİ YEM TEMİZLEME MAKİNESİ


Yeni imalatım olan ultraviyole aydınlatmalı yem temizleme makinesi yemlerinizi temizlerken aynı zamanda da ultraviyole sayesinde bizlerin göremediği küf,mantar,virüs ve adını bilmediğimiz daha bir çok canlıyı ,mor ötesi ışık sayesinde,  ortadan kaldırarak, yemleri hem temizler,hemde dezenfekte etme imkanı sunar.

Ayrıca yem temizleme işlemi dışında,temiz yem kabı içersine koyacağınız,yemlik,suluk,mamalık ve diğer ekipmanları dezenfekte etme imkanı sunar.

Ultraviyole ışık insan gözüne zararlı olduğu için makinenin temiz yem kabı emniyete alınmıştır, yani makine çalışırken siz çekmeceyi çekecek olursanız , ultraviole devre dışı kalacaktır.

Kuşların yemliklerinden toplanan yemi bir kova içersinde biriktirip, makinanın ayarını yaptıktan sonra ,üst kısmındaki çanak kısmına boşluk vermeden doldurunuz. Yem kendi ağırlığı ile akacaktır,zaman içersimde en iyi ayarı kendiniz deneyerek keşfedeceksiniz.Çünkü her üreticinin verdiği yem değişiklik göstermektedir .Yani kimisi karışık kimisi ayrı kaplarda  tek tek vermektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!