Merhaba. www.kopekburada.com sitesi olarak sizlere golden retreiver fiyatları hakkında GERÇEK bilgileri vermek isteriz.

Öncelikle Bir yavru almaya karar verdiğinizde ilk olarak nete veya petshoplara bakar karar verir beyenir alırsınız. İŞTE en büyük yanlışı burada yaparsınız. Nedeni ise Netten yavrunun güzelliğine veya şirinliğini beyenip aldığınız yavru büyüdükçe ırk özelliklerini göstermeye başlar. Şayet aldığınız yer DÜRÜST ise ( Kaç kişi icon smile Golden Retriever Fiyatları Hakkında Bilgi ) korkmanıza gerek yok. Ama kesinlikle diğer durumuda unutmamak lazım.

Petshoplar öncelikle en büyük kaynağı çevreden aldıkları yavruları kar üzerine koyarark satarlar. Kar oranı ise alınan yavrunun fiyatı üzerine 1.5 katı koyarak :).

Yani kısaca 300-350 Tl ye alınan yavru petshoplarda minimum 600-750 arasında satışa çıkar. Burada petshop arkadaşları kötülemek istemiyoruz. Sonuçta onlarda bir işyeri kurmuşlar ve ticaret için varlar. Karları sattıkları köperklere göre değişiklik gösterebilir.

Bizim ASIL amacımız yavru köpek satışından ziyade MEMNUNİYET satmaktır. Bu güne kadar yaklaşık olarak 70 in üzerinde yavru verdiğimiz sahıslardan TEK TÜK şikayet aldık oda özellikle golden retreiverların çok oyuncu çok hareketli ve devamlı ilgi istiyorlar gibisinden şikayetlerdi.

Sizlere en İyi ırk ve Direk anne altından ister fotoraflar ile isterseniz canlı web yada video ile güncel resim ve videoları sunuyoruz. Aldığımız ücret ise Sadece maliyeti Fiyatıdır. Yani 350-450 arasındadır. Sizde Golden retreiver sahibi olamk isterseniz Arayın Görüşelim sizide Golden rtreiver sahibi yapalım.

Bir önceki yazımız olan Kurzahaar German Shorthaired Pointer Özellikleri başlıklı makalemizde etiketi ve golden etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!